Obrus plamoodporny

obrus plamoodporny

Obrus plamoodporny

Obrus plamoodporny wykonany jest z materiału, który pokryty jest powłoką teflonową. Powłoka teflonowa jest niewidoczna ani nieodczuwalna na obrusie. Powłoka tworzy płaszcz ochronny, przez który ciecz tak szybko nie wsiąka w strukturę materiału. Wytworzone krople można zebrać np. za pomocą ręcznika papierowego, który łatwo wchłonie plamę. W przypadku powstania zanieczyszczeń na obrusie, dzięki plamoodporności, będzie łatwiej go sprać. Utrzymanie obrusu w czystości jest zadaniem łatwym, tanim i niewymagającym dużych nakładów czasowych. Najtrudniejsze zabrudzenia wyczyścimy bardzo szybko. Obrusy poliestrowe z powłoką plamoodporną idealnie sprawdzają się w kuchni oraz jadalni. Wytworzone z poliestru 100% są wytrzymałe i bardzo ładnie układają się na stole.

Poza łatwością w utrzymaniu obrusu, spokojnej głowy podczas biesiadowania, obrus ma wyglądać ładnie na stole i pasować do naszego wnętrza oraz okoliczności przyjmowania gości.

W naszym sklepie internetowym piko-obrusy.pl znajdą Państwo  obrusy bardzo dobrej jakości szyte na wymiar, w różnych kolorach i wzorach. Obrusy wykończone są lamówką, gipiurą (koronką) lub zgrzane maszyną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *